Teenused


Teadusuuringud


Kõik direktorid on pühendunud innovatsioonile ja teadusuuringutele.


Meie teadmised seisnevad julgeolekuvaldkonnas ning uute julgeoleku- ja ohutustehnoloogiate sidumisel operatiivse tegelikkusega ja valdkonnas tegutsevate praktikute ees seisvate väljakutsetega.


Keskendume uutele ja esilekerkivatele ohtudele.

Peamised ettevõtete juhid on töötanud teadusprojektide kallal, mida rahastavad riiklikud ja Euroopa rahastamisasutused, näiteks Horisont 2020 / Horizon Europa
KoolitusÜleminek innovatsioonilt reaalsusele, mis puudutab operatiivset rakendamist, nõuab spetsiaalset koolitust, mille puhul järgitakse väljakujunenud juhendamispõhimõtteid.

Meie koolitusalased teadmised keskenduvad vajadusele koolitada nii neid, kes tegutsevad eesliinil, kui ka neid, kes võtavad tulevikus vastutuse koolituse levitamise eest. Seega soovib meie koolitus pakkuda kohandatud sisu, mis keskendub ettenähtud õpitulemustele, tagades, et tulemuslikkuse põhinäitajaid jälgitakse koolituse hindamise parameetrite range rakendamise abil. Pakume erakordseid võimalusi teadmiste, vastupidavuse ja stressitestide töövõime suurendamiseks koolituse kavandamise, arendamise ja pakkumise kaudu, sealhulgas reaalelul põhinevate stsenaariumide lisamise kaudu.

Nõustamine


Saher on arendanud ülemaailmseid turvakontakte ja töötab


tehnoloogiafirmadega, et turustada oma arenenud tooteid ja teenuseid.
Läbi kogu maailma julgeolekutööstuse oleme loonud palju kontakte, kes on turul esirinnas lahendusi. Lisaks nendele kontaktidele teeme tehnoloogiaettevõtete nimel sihipärast turu-uuringut.


Töötame selle nimel, et tutvustada tehnoloogiaettevõtteid sobivatele potentsiaalsetele klientidele, kus lahendus on neile kasulik.


Kas olete välja töötanud uue, uuendusliku toote/teenuse, mida saaks kasutada turvalisuse ja ohutuse valdkonnas?

Kui nii, siis leiame teie toodete/teenuste jaoks tõenäolisi kliente kasutades meie intiimseid erialaseid teadmisi selles valdkonnas. Meil on üha kasvav baas kliente aktiivselt soovivad investeerida uude tehnoloogiasse,


mille vajadustele teie organisatsioon võib olla võimeline vastama.Me saame säästa teile aega ja raha, tuvastades need, kes on kõige tõenäolisem osta oma tooteid. Kui meil ei ole kohe potentsiaalseid kliente meie andmebaasis töötame väsimatult ja kiiresti teie nimel, tuginedes meie ulatuslikule võrgustikule selles sektoris, et tuvastada ja võtta ühendust võimalike klientidega.